Stará Kuželna

ZAJIŠŤUJEME

Catering

Pokud toužíte po akci, kde se nebudete muset starat o občerstvení, jsme tady právě pro vás. Jsme renomovaná gastronomická skupina působící na území Severní Moravy a se sídlem v Ostravě. Zajišťujeme široký sortiment cateringových a gastronomických služeb nejvyšší kvality s kapacitou až do 5 000 osob! Vše připravujeme na míru, abychom vyhověli vašim potřebám a požadavkům.

Zjistit více

Místa k pronájmu

Nabízíme jedinečné prostory na míru právě pro vaši akci. Ať už se jedná o firemní večírek, narozeninovou oslavu, hody nebo svatbu, můžete si vybrat ze dvou možností – Restaurace Stará kuželna ve Slezské Ostravě, nebo prostor až pro 100 lidí v areálu Albertovec v malebném prostředí Opavského Slezska. Neváhejte se ozvat v případě zájmu a budeme se těšit, až z vaší akce uděláme nezapomenutelnou událost. Pro více informací o pronájmu Staré kuželny stiskněte tlačítko Zjistit více, pro pronájem areálu Albertovec navštivte stránky www.albertovec.cz

Zjistit více

Hola bar

Navštivte také náš Hola Bar & Tapas! Přinášíme Vám čerstvý závan španělských chutí, kde si pochutnáte na kvalitní šunce, chorizu, mořských plodech, olivách, aiolii a dalších ve formě studených a teplých tapas či lehčích jídel. K tomu nebude chybět ani denní nabídka dezertů naší výroby. Čeká na vás také mnoho zajímavých míchaných nápojů a široký výběr kvalitních vín včetně Prosecca a Champagne. Kapacita prostoru baru až 150 lidí!

Zjistit více

Půjčovna gastrozařízení

Chystáte nějakou událost na vámi vybraném místě? Pořádáte velkou oslavu, svatbu a chybí vám profesionální vybavení a jídelní servisy? Jste začínající cateringová firma a nemáte dostatek financí na nákup gastrozařízení hned od začátku? Právě od toho jsme tu právě my. Obraťte se na nás pro více informací.

Zjistit více